פתיחה אופטימית לשנה החדשה

20 בספטמבר, 2017

פתיחה אופטימית לשנה החדשהועידת העבודה: שנה טובה, שנת אחדות ושילוב ידיים למען המטרה המשותפת 
 

 

חג שמח חברות וחברים,

 

 

זו פתיחה חזקה ואופטימית לשנה החדשה. סקר מינה צמח לידיעות אחרונות הבוקר שולח אותנו לחג עם תחושות מצויינות שאנחנו בדרך הנכונה:

 

 

ולצד המצברוח הטוב שזה עושה, יש גם תחושת מחוייבות עמוקה של כל אחת ואחד מאתנו לעבוד קשה ולעשות כל שביכולתנו כדי לחלץ את המדינה שלנו מהטירלול, מהקיצוניות, מהשחיתות, מאי השוויון ומהיעדר התקווה. או במלים אחרות, תכלה שנה וקללותיה, תחל שנה וברכותיה. 
 

אבל עוד קודם מאחלת לכם ולמשפחותיכם שנה של בריאות ואושר, עם הרבה שמחות קטנות של יום חולין. שנה של אהבה, וחברות, והגשמת החלומות, ופרנסה טובה ושקט נפשי.
 

ולכולנו – שנגשים את החזון המשותף שלנו לחברה טובה וצודקת, נאורה ודמוקרטית. חברה שפירות הצמיחה שלה מחלחלים באופן הגון לכלל אזרחיה, חברה שדואגת לחלש ולדל, ולכל מי שיוצאים בבוקר לעמל יומם – לא מתוך חמלה וצדקה אלא מתוך תפיסה של צדק וממלכתיות. וגם הברכה הנושנה לא תזיק כאן: שנת שלום ובטחון.

 

הנה כמה ראיונות שלי על מפלגת העבודה, על אבי גבאי, ועל עוד הרבה עניינים אחרים, בגל"צ אצל וילנסקי וברדוגו, במשדר הבוקר של קול ישראל (כאן) לאורי לוי, ולאודי סגל ודני סידס ב"גומרים הולכים" ברדיו תל אביב. 
 

 

פרגון גדול לאשה שאני מאוד מעריכה. "כלכליסט" של ידיעות אחרונות ביקשו ממני לבחור באשה שהטביעה חותמה השנה. בחרתי באור-לי ברלב, ואתם מוזמנים לקרוא מדוע. הקליקו על התמונה לקריאת הכתבה או קראו אותה כאן.

 

 

 

 

לא יודעת אם שמתם לב, אבל גזרתי על עצמי מנוחה זמנית מפייסבוק ומטוויטר. זה חלק מהרצון שלי לרענן את המחשבות ולתפוס פרספקטיבה רחבה יותר מהשיח הצפוף והיומיומי לקראת המושב הקרוב של הכנסת. אבל אלה כמובן כלים חשובים ביותר לגיוס ולהשפעה, ומייד אשוב.


 

 

משהו מועיל מאוד לעשות בחגים: להתפקד ולפקוד חברים ומשפחה. אפשר גם בסמרטפון לייד שולחן החג, זה יספק לכם גם נושא לשיחה :)

כך, אחרי שבחרתם באבי גבאי ליו"ר המפלגה, תוכלו גם לבחור ולהחליט בעצמכם איך תיראה רשימת הח"כיות והח"כים של מפלגת העבודה בכנסת הבאה.

מבקשת את תמיכתכם ואת שותפותכם במאבקים, במשימות ובדרך שאני מובילה. בשביל זה, רצוי מאוד שתפקדו חברים ומשפחה, וכמובן שתתפקדו בעצמכם אם עוד לא עשיתם זאת או אם נגרעתם מהרשימה משום מה.

אפשר להתפקד ולפקוד עכשיו כאןאתם בהחלט יכולים גם לכתוב לנו ל: hitpakdutshelly@gmail.com עם שם מלא וטלפון ואנחנו נחזור אליכם ונסייע לכם בהתפקדות. האם החברות שלכם בתוקף? בדקו כאן: 

בדיקת חברות במפלגת העבודה

 

רוצה גם להודות לכם על כל מה שעשיתם בשבילי השנה, על ההירתמות, על החברות, על השותפות לדרך, על ההתנדבות, על הרוח הגבית.

 

אז שנה טובה ומתוקה חברות וחברים שלי, וחג שמח!

 

שלכם,

 

שלי